| Claudya54 a întrebat:

Acum cateva luni am pus un pui de trandafir japonez i-am luat borcanu dar nu creste a ramas pitic dar e verde are caldura lumina! Credeti ca ii va merge in continuare sau se va ofili? Funda!:*
Daca mai stiti cate ceva de spre trandafiri japonez spuneti-mi si mie1

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Ce se intampla este normal pentru ca e iarna. chiar daca sunt plantati in casa ei intra in "hibernare" in timpu ierni. cresterea v-a incepe automat in primavara cand v-a da caldura naturala si il vei da afara