| justmystyle a întrebat:

Acum cateva luni mi-am achizitionat plastilina play doh.Am creat chestii ceva timp, dar acum nu mai am idei.Imi dati idei si sugestii? :*

Răspuns Câştigător
| TOOL a răspuns:

Pai ai putea face diferite animale gen pasarele ca cele din Angry Bird, ai putea sa-ti faci o ferma cu animale sau o gradina zoologica depinde si cat de departe te duce imaginatia. Funda?

1 răspuns:
| XBlackBoY a răspuns:

Salut! Ai putea face diferite forme de lucruri sau sati face o casuta sau niste animale. Eu cand eram mic si eu construiam la fel faceam toate formele geometrice sau lucruri... Sper ca ai o imaginatea bogata si sper ca te-am ajutat cu ceva la aceasta intrebare. Funda? happy