| Millanteria a întrebat:

Acum, la NINI s-a schimbat programul. Incepe la 21:25, dar la 23:30 ce este? Reluare sau un episod nou?

Răspuns Câştigător
| HeloKity a răspuns:

Buna.Da s-a schimbat programul incepand de la 21:25 iar la 23:30 este reluare de la inceputul serialului, adica il redifuseaza de la inceput big grin

5 răspunsuri:
| εмiLч97 a răspuns:

Buna happy
Conform programului de saptamana aceasta serialul argentinian Nini difuzat pe Disney Channel este "mutat" la ora 21:25 si se termina la ora 22:25 de Luni pana Vineri.
Iar daca ai ratat re'un episod din saptamana respectiva, in weekend Sambata si Duminica doua episoade:
-Sambata( cel de Luni si Marti)
-Duminica( cel de Miercuri si Joi)
incepand cu ora 22:15 si terminandu-se la 00:10
Sper ca te'am ajutat. O seara bunahappy

| Maraa a răspuns:

La 23:30 da reluare la episoadele din urmabig grin

| TropicalSun a răspuns:

Avand in vedere ca Nini se apropie de final, a reluat serialul, acum fiind la ep.27 sau 28.Reluarie le sunt tot in weekend.Creca mai sunt doar vreo 8-9 episoade, am vazut nini pe youtube in italiana.

funda?:X:X:X:X.

| infires a răspuns:

La 23:30 este reluare.Pentr u ca daca estiatenta imediat pe maine la 21:25 la secvente arata episodul de "ieri" de la 21:25. Fundaaa?

| kowjnhumk a răspuns:

Reluare...alt episod