| KatyKat a întrebat:

aici as dori sa vb doar cu fetele))Voi tineti minte la ce virsta si cind va venit ciclu (chestia ceea rosie)big grin? Mie la 13 ani, in ziua indragostitiilor, era ingrozitor va imaginati cred eu!

Răspuns Câştigător
| Acvila a răspuns:

Dc ingrozitor mah? ca era in ton cu ziua indragostitilorlaughing
mie...la 14 ani, mama era plecata din tara si eram singura.Nu stiam absolut nimic despre asta si prima chestie care mi-a trecut prin cap a fost ca m-am lovitrolling on the floor

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe la 11 din cate tin minte.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Mie mi-a venit la 12 ani jumate, in august vara trecuta happy

| Cristary a răspuns:

Mie la 13 ani si opt luni, in ianuarie, la scoala, in ora de chimie. Stiu sigur big grin (sau matematica)

| Babushka a răspuns:

Aveam 11 ani si era chiar in seara de Revelionlaughing a fost oribil. asemanator cu povestea ta

| Serendipity17 a răspuns:

La 12 ani, doar ca era o zi normala nu asa cum ziceti voi big grinde exemmplu ziua mamei, excursie etc

| Nicole_8066 a răspuns:

Da, aveam 12 ani, era primavara si eram la o repetitie pentru cor laughing. M-am simtit ciudat, pentru prima oara m-am simtit mai"matura"laughing.

| Acvila a răspuns:

Nu, nu ma lovisem...ma lovise prima zi de maturitaterolling on the floor

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Mie tot pe la vreo 13 ani mi-a venit, chiar atunci ma trezisemlaughingNici nu stiam ce sa fac, eram cam derutata dar pana la urma e ceva normalhappy

| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a răspuns:

La mine a fost ingrozitor de amuzantlaughingEram cu o zi inainte de ziua indragostitilor( poate crezi ca mint, eu stiu ca e pe bune, doar mie mi s-a intamplat) i am fost cu o amica sa cautam cadouri pentru iubitilaughing de fapt erau colegii de clasa ca ne placeaulaughingSi cand am intrat la un magazin cu inele( asta pentru prietena) am inceput sa probam mai multe, apoi cand am plecat ea a uitat unul pe degetlaughingAtunci au venit si ne-au controlat sa vada ce-am furat si eu netoata fiind m spus."Domnule, ma lasati pana la baie? Am nevoie pentru ca ma simt umedalaughing ) ca sa stiu? Simteam c mi-a venit, de unde sa-mi dau seama. Eram in clasa a IV-a ce sa stiu si eulaughing Si ala vazand ca ii spun asa ceva s-a uitat f urat l mine si a zis sa ne sunam parintii pentru ca vb vulgar, le spunem jandarmilor ca suntem umede si ca furamlaughingLol. cea maai tampita zi...bine, de valentine's am stat acasa, fara love, fara nimic( ma rog, simpatia aia dintre colegi). Tipam isteric incontinuuu la mama sa'l opreasca, ca eu vreau sa plec, daca vede cineva ce-am patit? Sa'mi ia pampers. drace ce vremelaughing

| ♥G'eorgik a răspuns:

12.de ziua mamei melehee hee. si fix atunci am plecat intr-o excursie de 3 zile pe muntele ceahlaulaughinglaughinga fost groazniclaughing

| Maryaaaaaa a răspuns:

Pe clasa a 5 a tin minte ca mi-a venit laughing ce zi ciudata am avut atuncihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand astea sunt lucruri inti me care nu se spun, si in al doilea rand nu trebuie sa stie toata lumea...

| Nini_6708 a răspuns:

Eu aveam 12 ani...era tocmai in ultima zi de plajabig grin

| GigiMobil a răspuns:

Acum 1 lunalaughing