| RoxyAngelPink a întrebat:

ajutati-ma va rog... cand intru pe profilul meu de la TPU, nu imi arata exact la cate intrebari am raspuns, imi da cu vreo 6 mai putine, cesa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa astepti sa se actualizeze datele profilului, alta varianta nu ai.Aceste date NU se actualizeaza automat, ci de doua ori pe zi(o data la 12 ore), de fiecare data in jurul aceleiasi ore.Aceste raspunsuri care acum nu apar la profil nu se vor pierde si vor fi vizibile maine.

2 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Nu cred ca avem ce face. POate asta o fi un defect al satului

| 7Mary7 a răspuns:

Si mie azi mi-a disparut o fundasad Aveam 13 funde, iar acum vad ca mai am 12...