| qLoveSmileღ a întrebat:

Buna all! Am o intrebare in legatura cu IMVU xD. Deci, mereu vad la oameni ca deasupra numelui au ceva scris ( intr-un "nor" ) ba scrie : I love you, chestii. Si am vazut ca nu toti sunt VIP daca au asa. Dau fundita! :X

3 răspunsuri:
| qLoveSmileღ explică:

Pai nu inteleghee hee De unde si-au cumparat-o? Sau... unde puteau sa scrie? xD

| qLoveSmileღ explică:

Hey. Am aflat xD Am postat intrebarea la Pulse pe IMVU, si mi-au raspuns unii tongue Orq, mersi :X

| AdElYtZzA a răspuns:

Doamne e foarte simplu.deci.
hee hee
ori ei au scris ceva s-au si-au cumparatho de la shop.
daca scrii si thu ceva asa se vede.:\
s-au daca ai cumparath scrisu ala la fel.
asa ca.nu e chiar asa greu doar ca scrisul ala e cam skump.
pup!:*si daca nu intelegi ceva scrie tot aici ca iti saspundbig grin
pwaaa!:*:*