| Bau01 a întrebat:

Buna all. conturi ladypopular si nu le mai folositi? big grin
plss. dau funda la cea care imi da un cont bun. love struck [ sa nu il faceti acum. tongue ] FUNDAAAA. love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Buna!
Uite cateva, sper sa ai grija de elelaughing
Lyiia
c3050

arabesqhome
miruna

valenttin
minimo

Tony1010
9090 pe asta mai intra cinevastraight face
Succes!

6 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Eu am un cont pe care nul folosesc si am as la lv 5 parca cautama la id asta ca sa til dau happy sisami dai funda da?

| SongElena a răspuns:

Elena_candy12

| SongElena a răspuns:

Scz dar nu mai am parola am uitato scuze

| Yukidaruma a răspuns:

Am eu cont pe care nu-l mai folosesc de nvel 5 iti dapu useru si parola printr-un mesaj privatwinking

| RawrLexa a răspuns:

Vezi ca ti-am lasat la mesaj unu, sper sa iti placa, are multe garderobe.

| pisika_5560 a răspuns:

Mama asta le-a luat pe toate(o.0) calica mai elaughinglaughing