| oanyyy a întrebat:

Am 10 ani si sunt f. speriata! un baiat de la mine din clasa, care are si el 10 ani ma place. dar cum sa zic ca sa fie mai pe inteles... aaa!
el nu prea vrea sa recunoasca! eu stiu, dar...ma rog...azi intra pe mess.imi spuneti va rog niste replici sa-l cuceresc mai mult? pease! cele mai multe replici vor primi funda.va promit! pupici!

Răspuns Câştigător
| DEX a răspuns:

Pai zii ca iti place de el! si gata! voila, ai rezolvat problema!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zii ce simti u! si gta

| ioanabvs a răspuns:

Mda. Buna "bombonico".
Dat fiind faptul ca ai 10 anisori nu am sa-ti dau -replici- ca sa-l cuceresti pe respectivu' ci o sa-ti raspund sincer.
In primul rand, la cei 10 ani ai vostri ar trebui sa va intereseze scoala.Plus ca, daca chiar vrei sa-l -CUCERESTI- pe saracu' baiat, fii naturala.
Cam atat.Succes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am 10 ani" "va rog niste replici sa-l cuceresc"
Nu esti cam mica pentru cuceriri?

| adytzoi a răspuns:

Ce va mai place pwla...incepeti de mici. daca la 10 ani vrei sa il "cuceresti" pe ala inseamna ca la vreo 12 ani o sa ai pzda mai larga decat a lu mata
acum ca rasp

de ce nu ii zici direct hai sa ne ftem si gata?

| adRiaNOO a răspuns:

1. A iesit soarele sau doar ai zambit?
2.Ai o harta? Ca m-am ratacit in ochii tai.
3. Cred ca sunt in Rai, pentru ca am vazut un inger!
4. Crezi in dragoste la prima vedere sau mai e nevoie sa mai trec inca o data?
5. Imi dai si mie o poza, ca sa stiu ce sa ii arat Mosului sa imi aduca de Craciun?
6. Vorbim sau continuam sa flirtam de la distanta?
7. Poti sa imi dai si mie indicatii catre inima ta?
8.\"Poti sa imi imprumuti o fisa pentru telefon te rog frumos? Vreau sa o sun pe mama sa ii spun ca am intalnit persoana cu care vreau sa ma casatoresc.\"
9.\"Daca as cumpara un trandafir de fiecare data cand ma gandesc la tine, acum as avea o intreaga gradina.\
10."Ştii... semeni leit cu viitorul meu prieten
sau simplu Te Iubesc... sper ca tema ajutat...big grin

| oanyyy explică:

Nu am vrut sa zic chiar cucerire...am vrut sa zic, cum sa nu ma mai ignore, niste replici, ca la scoala nu stiti ce ii face prietenei mele. ea nu are cont pe TPU, iar intrebarea este pentru.ea.ms pentru raspunsurile date cu nesimtzire!

| Ana98 a răspuns:

Lasa-ti mah fata in pace. Ii place sh ei de un baiat, care e problema voastra, e indragostita sh? toti am fost asa. Ce va luati de ea. E sh ea micuta, voi trebuie sa o iincurajati ca pentru asta e site-ul asta nu sa o descurajati.
"Bombonica mica si putin toxica", esti prea mititica prentru cuceriri, ok.Incearca sa inlocuiesti acest cuvant "cuceresc" si nu te teme nu ai facut o mare greseala prin a folosi acest cuvant incat sa exagereze "intelectuali" de mai jos in halul asta.
Sh acum sa revenim la subiect:incearca sa te uiti la el mult mai diferit, sa-l contempli, incat sa inteleaga ca il placi fara sa-i zici verde in fata, sau sa astepti sa faca el primul pas:*, nu prea am idei, cand o sa-mi vina o sa te mai contactezbatting eyelashes

PA-PA

| adytzoi a răspuns:

Placerea a fost de partea mea

| Aℓida a răspuns:

Sfat:vezit'ti naiba de scoala.nu trebuie` sa te intereseze baietii... o sa ai destul timp si pentru asta oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune si tu: Buzele tale sun ca tradafiri!

| StefyDenis a răspuns:

Pe TPU daca ai 10 ani nu gasesti raspunsuri daca spui ca ai intre 8-11 ani CREDE-MA!