| SherKan19 a întrebat:

am 11 ani sa am o vecina cu care ma intelg foarte bine cu ea
Anul trecut pe 6 iunie am facut o petrecere laughing ...pe 5 iunie a fost ziua lui tati si tatal meu cu tatal eu ne-a dat foarte multi bani in ziua aceea :d. Noi ne-am cumparat dulciuri, cipsuri, bomboane rolling on the floor ...etc :d
Si noi ne-am adus aminte sa o sarbatorim din nou :d
Noi ii spunem sarbatoare :d Pe mine ma cheama Petrut :d si pe ea Lavinia
Si de atunci e sarbatoare Sf. Petru si Lavy rolling on the floor
Noi ne-am gandit sa ne facem cadouri in acea zi :d
Ce cadou as putea sa ii iau?
Are 10 ani si ea ma intreba de unde mi-am luat esarfa alb cu negru ca ea nu gaseste
si nu i-am spus ma gandeam ca o sa ii fac cadou
Inafara de esara ce as putea sa ii iau
Funda :d

8 răspunsuri:
| wolfkidgirl a răspuns:

Frumos, as vrea si eu sa fac asa ceva cu un prieten:X pai eu spun ca ar trebui sa'i iei de exemplu o floare, un ghiocel ca tot e primavara.Nu conteaza cadoul, ea il va aprecia pentru ca e de la tine si gestul conteaza.Sa va distrati!:*

| alexandra2222 a răspuns:

Eu cred ca ea vrea una la fel ca sa aveti amandoua cumpara doua esarfe la fel si una dai ei.Asa mi s-a intamplat si mie cu o verisoara vroia aceleasi lucruri ca si mine.

| SaDaNgEl_1368 a răspuns:

Daca ii place acea esarfa cred ca ar fi OK daca i-ai lua si ei una, plus ca se poarta...

| andreiandre a răspuns:

Iai putea da esarfa pe care o ai tu nu sai cumperi alta si un buchet frumos de trandafiri big grin

| Cici4Mici a răspuns:

Un buchet de trandafiri,o esarfa,un parfum, o intalnire la restaurant, un lantisor.Cam atat. Sper ca te-am ajutat.

| MissDi a răspuns:

Un parfum ceva, sau un buzhet mare de flori.chestii.stii tu.de fete.sau ca sa fie si mai bine iai un parfum...un buchet de flori si ceva de inbracat.

Răspuns utilizator avertizat
| andreiandre a răspuns:

Pai eu cred ca o placi o lecuta cat decat daca te intereseaza ce sa-i iei cadou