| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani si am o problema. De cate ori vreau sa dorm la prietenul meu nu pot, deoarece nu ma lasa mama. Nu vreau sa fac sex cu el, vreau decat sa dormim impreuna. Mama nu stie ca am prieten si de aceea cand vreau sa dorm la el ii zic ca merg sa dorm la o prietena, dar ea nu ma lasa ca cica trebuie sa vorbeasca cu parintii fetei etc crying Ce sa fac? Cand o sa lase si ea "garda" jos?

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cand nu vei mai fi minora.

| AndraNicoleta a răspuns:

Ai grija. Tentatia e mare. Eu te cred ca nu vrei sa faci sex, dar nu se stie niciodatawinking.

| SarahParker a răspuns:

Da mai TraficantDeRaspunsuri, la asta m-am gandit si eu, dar parintii acelei prietene vor vorbii cu mama lui passenger, dar seara parintii fetei o vor suna pe mama ei sa ii spuna ca ea de fapt n-a dormit acolo, plus ca daca se searta rau cu aceea prietena vreodata e riscul destul de mare sa spuna ce a fost in seara aceea, sau sa o vada cineva cand se duce la iubitul ei acasa...

| Alextrick a răspuns (pentru SarahParker):

Mda...Se pare ca ai dreptate la asta nu m-am gandit! Bine gandit! Apropo @AndraNicoleta... asta e! unii au inteles altii nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Alextrick a răspuns:

Eu zic ca de exemplu (nu te invat la rele) sa stabilesti cu o prietena ca, cand tu o rogi pe mama ta sa te lase la "prietena ta"("Ea" fiind iubitul tau) ii spui ca poate sa vorbeasca cu parintii ei.Parintii fiind parintii fetei cu care ai stabilit. Dupa ce mama ta a vorbit si te-a lasat la "prietena ta" ii spui ca pleci si te duci la prietenul tau. Mama ta stiind ca ai fost la prietena ta! Ai inteles?

| AndraNicoleta a răspuns (pentru Alextrick):

Nu cred ca a inteles nimieni nimic din raspunsul tau.

| ainna4 a răspuns:

Nu trebuie sa ii zici mamei tale ca mergi sa dormi la nimeni spune-i ca mergi la club si ajungi acasa numai pe la 6-7 dimineata