| AntoniaIacobescu a întrebat:

Buna happy Am 15 ani si doua luni jumate. Si n-am avut nicioadata un iubit si nici n-am avut primul sarut...

O intrebare : Cum a fost primul vostru sarut si al ce varsta? Povestiti-mi :X

3 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Pai aveam 14 ani si ma dusesem la o fata nu stiu ce si cand sa plec m-a luat si m'a sarutat. un sarut lung smug.Ea era mai mine cu un an si ceva big grin laughing.

| xXdoareuXx a răspuns:

Primul meu sarut a fost pe 3 februarielaughing pe la ora 11 si 5 minute parcalaughing...stateam unul in fata celuilalt si ma tinea in brate si m-a intrebat daca vreau sa ne sarutam si i-am zis ca nu si face el de ce? ti-e frica? si i-am zis ca da si face el nu are de ce.si ne-am sarutat. toata ziua m-am gandit numai la astalaughing dragut:angry la varsta de 14 ani)

| Sk1j4 a răspuns:

Pfff genial moment.laughingTremuram tot, nu stiam ce sa fac si altelelaughingda o saptamana dupa numa la asta m-am ganditlaughingoricum fain tare.
Te ajut eu cu primul?laughing