| tomi10 a întrebat:

Buna am 15 ani si sunt fata. sunt can suparata pentru ca mi-asi dori sa fac ceva frumos prin care sa ies in evidenta la toti dar ceva in afara de muzica pentru ca o sa ma apuc in septembrie ce imi propuneti sa fac? sa creez ceva s-au sa fac ceva frumos dar nu stiu ce pentru cel mai bun raspuns dau funda si vot. Va rog fara raspunsuri urate si inca ceva nu vreau ceva legat de sport ca nu posibilitati din pacate sad va rog sa ma ajutati trebuie sa fac ceva m-am saturat sa stau asa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci dans sau sa inveti limbi straine...sunt multe exemple, eu iti propun sa inveti o limba straina, este foarte bine si dupa nu va mai trebuie sa te ingrijorezi de exemplu ca nu o poti vorbi.Succes!

| JoHnO a răspuns:

Incerca sa citesti, sa-ti imbogatesti vocabularul sa vezi cum o sa iesi in evidenta cand o sa-i ingropi pe toti in cuvinte cu siguranta te vor tine minte si te vor respecta, sper ca te-am ajutat si mult. Pace