| MitzaMitzu a întrebat:

am 17 ani si acum 2 saptamana mi-am injectat 3 ml steroizi(2 ml deca durabolin luni, 1 winstrol joi ) acum o saptamana tot 3 (2 ml deca marti, 1 sustanon vineri ) as vrea sa mai iau 3 saptamana a cate 3 ml pe saptamana

sa mai iau sau nu?

ps.am facut numai 3 saptamana de sala. am facut prima, si din a doua am luat,

Răspuns Câştigător
| seby005 a răspuns:

Sal.frate de ce te joci cu de astea? eu fac sala de 3 ani 5 ori pe saptamana am luat numai creatina,aminoacizi si vitamine si rezultatele sunt ok, steroizi au efecte adverse multiple si in schimb dupa ce te lasi scade si masa musculara, oricum e alegerea ta dar atentie la excese sportul curat=sanatate pa

2 răspunsuri:
| Ciprian16 a răspuns:

Lol frate nu e bine trebuia sa ai macar o luna de sala ...nu stiu dar nu mai lua pana nu faci mai multa sala [1- 1 luna jumate] Bafta!

| Cosmin86 a răspuns:

Tu nu ti-ai facut ciclu de recuperare?