| ღRαmøOoღ a întrebat:

Buna! Am auzit de la cineva ca la Romanii au talent a fost in semifinala deja brigada 2/3,,,, eu n-am vazut seminfinala... Puteti sa-mi dati un video sa vad ce spectacol au facut. va multumesc

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

Ei nu au fost in semifinala, au ales aiurea astia laughing
Mai bine l-a bagat pe dracula sau veverite

6 răspunsuri:
| Ioana353 a răspuns:

Nu este adevarat
veveritele vesele au fost in semifinala
intra pe www.romanii au talent.ro si o sa vezi toate semifinalele

| andragrigoras2000 a răspuns:

Poti cauta sa vezi daca iti da pe www.romaniiautalnet.ro;)
da,e adevarat ca a fost brigada,dar nu a intrat.:) au intrat doar batmanul, valentin (cel care canta frumos) si fetita aceea rebeca neacsu.;)
funditzzza? te rog mlt mlt de tot si iti promit ca os sa ma interesez de link si, daca il gasesc til dau!
papa!:-h

| daydreamer a răspuns:

Intra pe romaniiautalent.ro si o sa gasesti. Oricum nu au trecut in finala de diseara

| 勒兹万 a răspuns:

Pe www.romaniiautalent.ro poti vedea emisiunile de pe tot parcursul concursului

| marymartvd a răspuns:

Ei nu au trecut in semifinale au fost respinsi din a-II-a etapa.
Cine ti-a spus asta nu e foarte bine informatwinking
funditabig grinbatting eyelashes?

| DonAnonymius a răspuns:

Gresit,nu au fost brigata 2 pe 3.Probabil ii incurci cu veveritele vesele. Uite aici ce au facut: http://romaniiautalent.protv.ro/video/veveritele-vesele-1.html.Si tot pe www.romaniiautalent.ro gasesti toate celelalte videoclip-uri cu tot ce ai vazut la TV.