| seena8616 a întrebat:

Buna!
am avut un vis ciudat aseara... se facea ca la mine in curte erau 2 mirese, iar una dintre ele a aruncat buchetul ( un buchet alb frumos), iar eu l-am prins... la un momentdat s-au mai aruncat 2 buchete pe care le-au prins bunicii mei. oare ce semnifica acest vis?
funda celui mai concret raspuns!

Răspuns Câştigător
| MrColitza13 a răspuns:

- sa vezi o mireasa in vis sugereaza cele mai feminine calitati pe care le ai. O mireasa mai poate sugera un parteneriat sau o uniune de orice fel.
Buchet înseamnă - - sentimente profunde, nevoie de afectiune si atentie din partea celorlalti.

3 răspunsuri:
| Felix2009 a răspuns:

MIRE/MIREASA: capacitate de a-ti asuma responsabilitati sociale, nevoia de a te supune unor reguli deja incetatenite sau impuse prin traditie.
BUCHET: sentimente profunde, nevoie de afectiune si atentie din partea celorlalti.

http://www.interpretare-vise.ro

| florinstoica a răspuns:

Cel mai bine este sa nu iei in considerare visele decat in cazul in care visezi acelasi vis in mod repetat.