| Tatiana2af a întrebat:

Buna! Am avut un vis in care mi-am pus o masca de lup si am inceput sa-mi omor prietenii in gluma. Oare ce ar putea sa insemne?

11 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Nu lua în seamă visele de noapte.

| Korkodeln a răspuns:

Tulburari psihice latente care s-ar putea acutiza. Ai fost sau esti abuzat(a)?

| TimberWolf a răspuns:

Daca ai lua mai putin contact cu lumea virtuala si mai mult cu lumea reala nu ai mai avea vise din astea.

| ReddY25 a răspuns:

Închinare înainte de fiecare noapte

| seth26 a răspuns:

Buna Tatiana. Cum adica in gluma? Ii omorai, le spuneai ca a fost o gluma si inviau apoi?

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca esti un om prefacut care isi uraste prietenii, daca si-n vis vrea sa-i omoare.

| StrongHeart a răspuns:

Ca esti desensibilizata in ceea ce priveste violenta.
Joci jocuri video cu violenta sau urmaresti filme horror si nu mai faci diferenta clar intre ce e ok si ce nu. Si poate ai si un strop de sadism ascuns.

| gabicoo a răspuns:

Că iar ai fumat prostii.

| johnnny123 a răspuns:

Lăsând la o parte visul, cum omori pe cineva în glumă?

| 1onur a răspuns:

Etnobotanicele, băutura, alcoolul de toate felurile..., drogurile de mai multe feluri..., te poate aduce Doamne Dumnezeu meu în halul ăla.

Nui normal așa vis.

| kalasnicov22 a răspuns:

Inseamna ca maine la Kaufland o sa fie reducere de 15% la produsele pentru caini.