| XMyzue a întrebat:

am cont pe IMVU. Il ador. Am facut toate alea de la free credits si chat si arat binisor... dar de 2 luni am doar 57 credits si nu pot cumpara nimic. Cum pot face credits?
PS: Cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| R9kitty a răspuns:

Hey! Si eu joc imvu de un an si stiu cum sa faci mii de credite. Tiam lasat idul meu la mesaje. Verifica! Dami add. Byee:*

| Kenny a răspuns:

Da`mi add pe rallu_kid25 si`ti explic eu. big grin

| Zmeura a răspuns:

Buna poti faci bani pe imvu cu myerbook cu invitati cu misiunile de la myerbook cu yomail si sa te joci cu cainele din 2 in 2 ore

| XMyzue explică:

Si jur ca daca imi ziceti o metoda buna va ajut cu ce vreticrying