| Wihaela a întrebat:

buna! am da la editare profil pr ca vreau sa-mi schimb imaginea dar nu mi-a aparut nimic... ajutati-ma va rog! funda sad

Răspuns Câştigător
| FaraNume_7993 a răspuns:

E foarte usor...

Dai "editarie profil" ( in partea stanga, scrie cu portocaliu; a 3-a de sus) si apoi sub nume si prenume si toate cele, dai pe "Browse" si cauti o poza care doresti sa o pui si gata.
Sper ca te-am ajutat
pa-pakiss

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Asa face, mai pune o data poza la editare profil si apasa salvati profil, apoi asteapta, se va schimba!
Bafta!

| Britney13 a răspuns:

Pai da la editare profil si sus iti arata poza pe care o ai acum si dai la schimba imagine si dai si cauti ce imagine vrei.:X Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte usor, sa stii ca atunci cand vrei sa-ti schimbi imaginea la editare profil no sa-ti apra chhiar langa ea, ci iti apare jos de tot putin mai jos de sexul tau un browse, apesi pe el si iti alegi o imagine care iti place din calculatorul tau. fundita?

| adi_5070 a răspuns:

1) Dai la editare profil 2) te duci jos...si o sa-ti apara rasfoire, apoi selectezi imaginea pe care vrei sa o ai ca profil si dai salvare profil

Sper ca ti-am fost de ajutor... fundita?