| kati3mary a întrebat:

Buna :}
Am de vreo cativa ani o bicicleta,nu stiu ce model e, seamana cu cele bmx...In orice caz,de atata vreme a ruginit putin,si are pana la ambele roti. Vreau sa incerc sa o repar,pentru ca imi e greu sa renunt la ea,si e o bicicleta cat se poate de buna. Cu ce sa incep?
Vreau sa stiu cam cat costa inlocuirea camerelor si a cauciucurilor,si cu ce as putea sa o curat de rugina (e ok si asa, dar mie nu prea-mi place cum arata).
Dau fundita :3

Răspuns Câştigător
| AndreiSaigo a răspuns:

Camerele si cauciucurile dac sunt sparte nu e obligatoriu sa iti cumperi altele, poti merge la vulcanizare si ti le face rapid si foarte ieftin(aproape gratis) sau daca vrei iti poti cumpara altele dar sunt mult mai scumpe.Ca se cureti rugina este spray pentru rugina(dinacela pentru maisini care e bun si la biciclete).