| FreshDreams a întrebat:

am descarcat sims 3 reloaded si nu stiu cum sa-l instalez.nu am decat iconite arhivate de genul rld-sim3.rar.ce trebuie safac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta arhiva "de baza". probabil sim1.rar si deschide-o in winrar. probabil e multivolume. daca nu dezarhiveaza decat un volum, dezarhivezi pe rand volumele. Rezultatul fie e utilizabil, gen gasesti un setup ceva si eventual un crack, fie e alta arhiva sau o imagine, caz in care iti trebuie un magic iso, power iso ceva. Danco

| bigdady a răspuns:

Dezarhiveaza cu winrar dupa montezi jocul cu daemon tools

| rebb a răspuns:

Deschizi rar`u si te uiti dupa installer. Apoi dai click pe el si il instalezi.Sau inainte de asta dai click dreapta pe rar si dai extract to... si iti alegi tu fisierul.