| Armyanka a întrebat:

Am găsit o iluzie optica foarte superba http://www.iluzieoptica.com/r-repaus-si-miscare-1-tablou -369.htm

9 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

laughing nu m-am speriat, pe bune, nici nu ma asteptam dar nici nu m-am speriat. Sunt obisnuit cu de astea, ca e plin internetul de farste de acest gen.

| Radioactive a răspuns:

Mds, nu merge, dar inteleg din raspunsurile altor useri ca e o porcarie

| Digital112 a răspuns:

Ce era in poza? ca la mine nu se face legatura

| Armyanka explică:

No Commentbig grin

| Armyanka explică:

Ma pis pe tine de anonim fara sens x(

| edy132 a răspuns:

Atentie, aceasta iluzie nu este recomandata copiilor, persoanelor sesnsibile sau cu probleme cardiace.

In vreo 20 de secunde apare o dracovenie in poza si zbiara de iti sta inima.

| KandaYuuko a răspuns:

laughing da, foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de dragut din partea ta ca neai avertizat ca nu e recomandat copiilor!winking
mortii m-ati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing foarte tare! bravo

Pa, pa