| Cher22 a întrebat:

Am implinit 100 de zile pe ladypopular si 200 de diamante. Sunt de level 8 si imi cere la un scop sa fac un lifting facial ( sa-mi schimb buzele sau ochii prin operatie ) care costa mult si nu puteam sa-l fac pana ce nu am mai multi bani. Si cum diamantele se pot schimba in bani... Intreberea este ce sa aleg :

Sa-mi fac un lifting facial ( ca sa pot trece la level 9 ) SAU Sa-mi cumpar un animal ( care costa 200 diamante ).
Eu vreau ambele dar... Ce sa alg spuneti-mi voi >> :X:Xkiss Funda logikk.

Răspuns Câştigător
| Schoompika a răspuns:

Eu as alege animalutul deoarece bani ii poti castigawinking

1 răspuns:
| ade_9971 a răspuns:

Pai eu zic sa alegi animalutzul pentru ca banii i vei strange dra diamantele...mai greu
sper ca te-am ajutat!:*