| Kapshunik a întrebat:

Am imvu si nu stiu cum sa-l folosesc.Va rog ajutati-ma! Funda.

Răspuns Câştigător
| yaVanilla a răspuns:

Imvu este un chat 3D, daca l`ai download`at iti faci un cont, si intri in imvu.
dupa ce ai intrat poti intra in mai multe chat room`uri, sa discuti cu persoanele de acolo, si in acelasi timp poti sa iti faci avatarul asa cum vrei tu.
Ca sa iti cumperi haine in imvu hai la shop.
Ca sa porti hainele cumparate dai la dress up, si dupa ce ti-ai pus hainele dai x din fereastra cu dress up.
Daca vrei sa intri intr-un room, dai la chat rooms, si iti alegi de acolo un chat care iti place(si apesi pe GO pentru a intra acolo).
Daca vrei sa verifici daca ai primit mesaje dai la imbox.
Mai ai si un catel care iti da credits (il gasesti la 'pets').
Si ca sa intri in camera ta apesi pe my room.
cam asta e ceea ce ar trebui sa stii despre imvu.
bafta! :*

2 răspunsuri:
| ĄĿiŒ a răspuns:

Imvu? Imvu 3D Chat? Daca da te-as putea ajuta euhee hee