| Lolly94 a întrebat:

Bunahappy am inceput sa joc si eu lady popular si sunt la primul nivel...cand ma duc acolo la coafuri si dau click pe coafura care imi trebuie nu imi apare absolut nimicstraight face si cand ma duc sa imi cupar o haina ceva nu mi le arata. Si acolo la oras imi spune ca imi trebuie adobe flash player si eu il am instalatstraight face
Ma puteti ajuta cu ceva?:-s

4 răspunsuri:
| Zambet a răspuns:

Pai atunci cand vrei coafura respectiva si sa dai save look. Si trebuie sa ai minim 50 de dolari happy

| roxitm a răspuns:

Instaleaza Mozilla Firefox! Eu joc pe mozilla si merge bine big grin

fundita (daca vrei)big grin

pa pa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai clik in stanga sus salvare infatisare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am ce se intampla pe mine ma cheama Eva