| Deea_5433 a întrebat:

am jucat X-0 cu un prieten pe pedepse, si trebuie sa ii dau 3 pedepse... dar nu am nici o idee. Ma puteti ajuta va rog? Si sa fie cat mai normale. Funda :X.

Răspuns Câştigător
| Alynutzaaa a răspuns:

Daca ati jucat pe mess :
1. Sa trimita un g. m si sa le spuna tutror Sarbatori Fericie de departe ( el cica fiind plecat in alta tara )
2.Sa faca portretul sau in Paint si sa-l puna pentru cateva minute la avatar!
3.Sa compuna o poezioara!

Daca ati jucat fata in fata :
1. Spune`i sa recite o strofa dintr`un cantec folosind doar o anumita litera, de ex : hhhh(gasca) hhh ( mea ) hh (nu) hhhh ( poate ) hh ( sa) hhhh ( stea ).
2.Sa faca o pirueta de balerina
3.Sa iti sune un coleg si sa spuna ca gresit numarul si ca de fapt trebuia sa o sune pe mama sa! ( poate fi amuzant! )

Succes! kiss

4 răspunsuri:
| xXBernaXx a răspuns:

Buna!big grin 1. Punel sai zica unei fete ca o place sau pune-l sa scrie un biletel pe care u sa il dai unei fete. 2.Sa mearga in fta clasei si sa spuna ca etse prost sau in timpul orei sa urle asta(la mine i nclasa toti zic ceva de genul asta in orelaughing) 3. Punel sa-ti faca cinste cu ceva.big grin Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-si atinga varful nasului cu limba
sa faca 8-uri cu posteriorul (fundul)
sa joace o partida stand intr-un picior laughing

| SentimenteColorate a răspuns:

Cred ca stiu la ce te referi e superb pei fa niste 6 biletele si ia-ti 4 3 5 jucatori si apoi alegeti cu ochi inchisi si pe biltelelele alea 6 scrieti niste pedepse la noi la scoala a saruta tabla laughing)) oricum succes la joc :X

| PriiNcess a răspuns:

Normale?laughing pai. eu nu prea am idei normalebatting eyelashes da' o sa ma straduies sa nu zic prostii pe aicihee hee pune-l sa te sarute smug sau.sa dea msj la cineva dn cls si sa-i spuna ca il iubeste... sa scrie pe tabla ce vrei tu.Sa recunoasca de cine ii plac.in rest nu mai stiu ce sa zic.thinking