| BeatriceKnowles a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare si nu prea mi s-a raspuns la ea! As dori sa stiu de unde pot descarca melodiile de la Acorralada (Destine Furate) cine stie cunoste!
As dori mel aceea care le canta lu Gaby&Larry -eres tu... (nu stiu de unde s-o iau vreo >idee:thinking)
Asa si, mel aceea de la inceputu` serialului genericul de fapt plss! dau fundda le vreau neaparatttt! Va rog! id meu de mess este : samanta_semy@yahoo.com va ast. plss!

Răspuns Câştigător
| Betty a răspuns:

Poi...cauta melodia pe youtube si apoi copiezi linkul, dupa care il pui aici www.video2mp3.net si apesi convert. cu site-ul asta poti lua orice melodie doresti de pe youtube gratis si fara cont \:d/

1 răspuns:
| tarancamelia a răspuns:

Intra pe www.fisierulmeu.ro dar tr sa stii cum se numesc melodiile