| crazymarioara a întrebat:

am mai pus aceeasi intrebare ca anonim, dar nu a fost publicata, sper ca acum sa primesc raspuns. Ce aroma au tigarile vogue verde si cat de tare se simte aroma?

Răspuns Câştigător
| LiaLiuta a răspuns:

Buna Marioara. Tigarile vogue verde au aroma mentolata. Este foarte placuta senzatia la primele 5 tigari, in cazul in care fumezi un pachet pe zi dupa care organismul se obisnuieste si nu mai sunt prea grozave. Daca fumezi 2-3 tigari pe zi, se merita. Aroma se simte cam la fel de tare cu aceea a unei bomboane mentolate. P. S. Merita incercate si celelalte tipuri care le au, sunt ok.

3 răspunsuri:
| Marry:X a răspuns:

Buna.Incerca-le ca asa e cel mai bine.Pa,pa.[Ps.Nu sunt degustatori de tigari].

| Christina a răspuns:

Sunt mentolate happy

| Goe_6264 a răspuns:

Buna, pachetul verde are gust mentol nu sunt tari insa iti creeaza un gust in gura de mentol cu fum e o combinatie ciudata dar placuta!