| TeManancCuNutella a întrebat:

Am matreata worried. Multa matreata. Cum pot sa scap de ea?
Dar cu sampon special pentru matrata am incercat si nu imi trece. Pot sa fac ceva sa nu mai am matreata crying
Ms kiss

Răspuns Câştigător
| Alexandraabsl a răspuns:

Dragaa meaa Dediis si eu am avut aceeasi problema si mi-a spus mama mea care este doctora ca sa ma clatesc cu otet incalzit love struck deci dupa ce te speli pe cap in loc de apa te limpezesti cu otetul acela incalzit iar apoi daii iar cu apa :* nu-ti face griji dac nu tii prosopul in cap toata noapte nu iti va mirosii parul bine ar fi sa ikl usucii cu feonul :*
sper ca ti-am fost de ajutor >big grin

5 răspunsuri:
| OmerAlvin a răspuns:

Cel mai bun este Nizoral. Intr-o luna nu o sa mai ai pic de matreata

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaella1996 a răspuns:

Head and Shoulders.[Si eu am avut matreata dar de la o spalare 2 o sa dispara toatebig grin]Succes. Fundaa?puppy dog eyes3

| Mihaella1996 a răspuns:

Head and Shoulders[Si eu am avut matreata, dar dupa o spalare 2 o sa dispara toate.Mullt succesthumbs up Funda?puppy dog eyes

| Mihaella1996 a răspuns:

Head and Shoulders[Si eu am avut matreata dar dupa o spalare 2 o sa iti dispara toate]. Funda?:-sspuppy dog eyes