| djza a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru în legătură cu un video.
http://www.megavideo.com/? v=3AO1M4YM
La minutul 00:29:12 și mai încolo apar secvențe dintr-un film.
Îmi puteți spune actorul din secvențele respective și dacă stiți și filmul?
Mulțumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Meticulosul a răspuns:

Este vorba de Dolph Lundgren filmul nu l-am vazut nu-l stiu!

3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Dolph Lundgren am vazut filmul este super

| LucianGabriel a răspuns:

Da este cu Dolph Lundgren, dar nu stiu exact care film. Dar daca vrei un film bun cu actor-ul asta, uita-te la The expandables e cu actori de renume.Dolph apare mai putin, dar in rest il vezi pe Stallone...
Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta cu mai mult.

| djza explică:

@Valy
Cum se numește filmul, dacă tot zici că l-ai vazut?