| ramo25 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru worried laughing Cum pot folosi telefonul mobil ca webcam? Am tot auzit despre asta. dar nu prea stiu, imi trebuie un anumit program sau doar cablu de date? Am LG kp 501 cu touch screen. daca va ajuta la ceva happy Multumesc mult

1 răspuns:
| vizi a răspuns:

Nu cred ca ai cum ...stiu ca telefoanele(pda) cu wndows mobile pot face asta ai nevoie de un program gen... Webcam for Pocket PC 1. 25, Ateksoft