| annie06 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru sau de o idee pentru a obtine cat mai multe lik-uri pentru un concurs la care particip. Daca aveti fb si ma puteti ajuta id-ul meu este luzy_96@yahoo.com.Imi doresc foarte mult sa castig si incerc totul pentru asta! Va multumesc

2 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Nu iti mai pune sperante k nu o sa costigi niciodata.concursurile astea sunt facute sa viziteze cati mai multi siteul pentru ca sa le creasca lor suma asa ca...

| annie06 explică (pentru skama18):

Stiu ca asta e pentru a avea cati mai multi vizitataori, dar e primul concurs de genul acesta la care particip si inca ma incapatanez sa sper.Multumesc pentru ca mi-ai raspuns la intrebare.