| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor pentru.ca am cam ramas fara inspiratie.deci daca ati avea o insula sau in fine un loc al vostru si ar trebui sa ii dati un nume care ar fi acela? funda, vot si ce se mai poate da.multumesc

5 răspunsuri:
| TomJerry a răspuns:

Monte Cristo

| Airplane a răspuns:

Place to dream...laughing sau Place for dreaming big grin
Bine...in romana: Speranta mea big grin, Locul de visare, Colţ de rai big grin, Colţ de vis sau un nume propriu thinking nu stiu daca tu genul acesta il cauti big grin

| nadyank a răspuns:

Sa fie ceva unic cred ca ar trebui sa aiba legatura cu numele tau te poti inspira si aici: http://www.facebook.com/....../photo.php s

| thebeastwithfeelings a răspuns:

Liliputaniabig grin...laughing

| maimutika14 a răspuns:

Sincer nu e chiar ceea ce ma gandeam eu, dar multumesc mult pentru ajutor, va sunt recunoscatoare