| Andrew_2025 a întrebat:

am o chinchila baiat are cam un an. Intrebarea este: cand as putea sa ii cumpar o femela (cusca e destul de spatioasa )?

3 răspunsuri:
| laviflower a răspuns:

Mai asteapta un an.Eu asa am facut.

| petre059 a răspuns:

Da, dar vezi ca trebuie sa-i separi, cand naste multi parinti isi mananca pui sa fii atent!

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

Incepand de acum iI cauti femela! pentru ca deja ar putea sa se inmulteasca+ lor le trebuie o perioada in care sa se acomodeze unu cu altu, cu cat inainteaza in varsta devin mai agresive si nu acCepta alt locuitor in cuscawinking FUnda? PS: daca ai pui de chinchila ma anunti rolling on the floor