| Florinnaa a întrebat:

am o intrebare care ma macina.deci pr ma m-a sunat aseara la 3 noaptea, si mi-a spus exact asa:"Florina cineva este in camera mea.este cineva care are fata lui mama, dar nu e mamaaa! este in rochie de mireasa si e in camera mea(si plangea):-s.cand am auzit am impietrit. dupa aia mi-a explicat cum a fost:a spus ca pe la 2 jumate nu putea sa doarma asa ca s-a trezit si in usa a vazut-o pe mama ei imbracata in rochie de mireasa, a venit la patul ei si a intrebat-o de ce nu doarme, a spus ca dupa aia a clipit si nimic dar nimic nu s-a intamplat. nu mai era nimeni in camera, usa era inchisa totul era normal. iar a doua zi mama ei a spus ca nu a trecut prin camera ei. ea nu a visat eu o cred deci nu a fost vis pur si simplu cand a clipit acea"mama ei" care era in rochie de mireasa a disparut. ce sa fie asta?:-scryingdau funda.nu vreau sa i se intample nimic si de asta sunt asa speriatasad

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu a visat, a avut o halucinatie. Ar trebui sa o vada un psihiatru, fiindca situatia poate fi grava. Adolescenta este varsta de debut a schizofreniei si marea majoritate a debuturilor sunt cu halucinatii legate de persoanele apropiate, la care persoana respectiva tine.

| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Nu stiu ce sa spun daca nu am vazut, probabil o fi adevarat sau poate nu.In primul rand nu trebuie sa va speriati pentru ca daca esti speriata ba ti se pare ca auzi ceva sau etc. Poate o fi fost de la oboseala daca ziceai ca s-a culcat tarziu.Cine stie... Oricum sunt absolut sigura ca nimeni nu-i va face rau prietenei tale asa ca stai linistita!

| Ada_2475 a răspuns:

Buna are deaface cu un spirit in casa care iaforma persoanelor iubite(stiu despfre ce e vb) trebuie sa cheme un preot si sa sfinteasca casa daca nu functioneaza ar fi mai bine sa se mute din casa aceeeada-mi mesaj sa iti zic mai multewinking urgent

| crysuuu1 a răspuns:

De obicei asta este un semn de la dumnezeu...dar trebuie sa stie cum sa'l interpretezewinking

| DeadMau5 a răspuns:

Mai mult ca sigur a visat

| andreutza_5188 a răspuns:

Cred ca doar si-a imaginat sau a fost ceva asemanator cu o perdea alba care parea rochia miresei...
nu stiu ce sa zic, pare ciudat.Totui eu zic sa nu iti faci probleme prea mari ca nu mi se pare ceva serios...
Sper ca te-am ajutat macar putin...