| oana2002 a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru cei care se uita la Violetta. De ce a plecat Tomas din serial? In locul lui a aparut Diego. Am auzit ca a consumat droguri si l-au dat afara. E adevarat?
Dau funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| betty678 a răspuns:

Este adevarat. S-ar putea sa revine insa nu este nimic concret. Consuma droguri de foarte mult timp. Inca de cand a inceput serialul. Cei din productie l-au anuntat ca daca nu se potoleste s-ar putea sa il dea afara. S-a potolit pentru o vreme insa apoi a inceput din nou. S-ar putea sa il bage din nou in sezonul 2 insa nu este absolut nimic concret. Totul este posibil din acest punct de vedere.

| oana2002 explică (pentru betty678):

Multumesc!

| betty678 a răspuns (pentru oana2002):

Cu placere!