| JuiceApple a întrebat:

Am o intrebare pentru imvu. Vreau sa-mi fac niste credite. mi-am facut cu conturi. dar de 3 zile nu-mi merge si am contul de 2 sapt. exista vreun termen? sau un anumit numar de conturi? sau daca nu va rog mult dati-mi si mie un hack sau ceva cu care as putea sa fac bani. Multumesc anticipat si + fundita. :*

1 răspuns:
| Inject a răspuns:

Buna da..este un termen Dar ca Sa faci Bani repede tribute Sa stai cu petul sau Sa stai pe harti din diferite tari.
Sper ca te.am ajutat
Funda plyzz.