| NikDeea a întrebat:

Am o intrebare.
Vi se par mai frumoase Fetele cu parul scurt, sau cele cu parul Lung. Si de ce?

Fundaa big grin

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din al cui punct de vedere? Al baietilor sau al fetelor? Ca nu se potrivesc.

| FiddleStick a răspuns:

Cele cu parul lung pentru ca par mai feminine.

| AnaBejenaru a răspuns:

Din punctul meu de vedere parul e cel mai scump accesoriu! Si asta cred ca spune tot.Parul lung pare mai feminin.
74% dintre barbatii intervievati au declarat ca parul este unul dintre primele lucruri pe care le observa la o femeie, iar 44% au declarat ca parul este primul detaliu care le atrage atentia. Parul s-a situat inaintea hainelor (26%), a picioarelor (25%) sau a machiajului (4%) in preferintele barbatilor care au participat la studiu.

| croissant a răspuns:

Buna! Pararea mea e ca fetele arata bine ori cu parul lung sau scurt.Important e sa aleaga in functie de fata ei. Daca are o fata rotunda i-ar sta bine si cu parul lung sau scurt dar daca are fata rotunda i-ar sta mai bine cu parul scurt gen bob. Sper ca ti-am putut fi de folos.

| ionutzu94 a răspuns:

Pai depinde si de fata ei. Mie imi plac fetele cu parul pana la umeri.

| bianca12maria a răspuns:

Cele cu parul lung de obicei pentru ca parul scurt e pentru baieti. Funda?

| Zaharia_Malina_1998 a răspuns:

Pai dupa mine parul e un accesoriu care atrage oricand privirile unui baiat parul lung pare mai femimin adr daca crezi ca nu-l poti intretine si este o povara tundeti-l pana la umar asa ca in forma de V eu am facut asta si arata foarte bine si asa.

| Lorii09 a răspuns:

Amandoua, sau daca vrei doar un raspuns, cele cu parul lung. big grin