| R0011 a întrebat:

Am o mica problema... Am un mp4 exact asa >-- http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:42&biw=1280&bih=798
Pot pune pe el filme, imagini, muzica, jocuri, etc. Imaginile le pot vedea, dar am pus un film si nu merge... Stie cineva care este cauza`? Imi trebuie vre`un program anume? ce trebuie sa fac? Va rog urgent! P. S: am primit si un cd mic...ala ma poate ajuta cu ceva`? FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| Ruxy_1106 a răspuns:

Depinde ce format de filme accepta MP4-ul tau [. avi,. mp4,. 3gp etc ]. Al meu de exemplu accepta orice in afara de. avi, nu stiu de ce.
Cauta pe google un convertor de filme, care sa transforme. avi in ce accepta mp4-ul tau. Apoi incearca din nou sa il pui, poate merge asa.

O zi buna!

| ZapaciLaa a răspuns:

Trebuie sa pui filmul pe rezolutia mp4-ului cu un convertor cum a zis @Ruxy. cd-ul nu te ajuta la nimic