| HushHush27 a întrebat:

Am o mica problema cu mess-ul.cand cineva imi da add nu mi-l baga la prieteni sau la alt grup, ci la address book, si nu vad daca ei sunt on sau off, dar ei ma vad pe mine.Cum pot sa-i mut la friends sau sa imi intre direct acolo? FUNDAAAAAAA!

3 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Da click pe cine vrei sa muti, tine apasat si mutal unde vrei.

| IamHere4You a răspuns:

Dai click dreapta pe cine vrei sa muti si dai pe "Move to group...".Iti va aparea o fereastra si alegi grupul, dupa care dai "New group"sau "Ok"...Depinde ce vrei sa faci.
Sper ca te-am ajutat cu ceva.Bafta!

| HushHush27 explică (pentru IamHere4You):

Am incercat cu clik dreapta, da nu am optiunea cu "move to group"...mentiunez ca pe aia ii am la address book si nu ii pot scoate de acolo fara sa ii sterg.sadsadsad