| HelloKitty23 a întrebat:

Am o pisicuta si as vrea sa i pun un nume dar nu am nici o idee. Cine stie ceva nume de pisici frumoase imi scrieti va rog frumos. Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Dnnx a răspuns:

Pai kittie :o3 e un nume dulce ai aici o multime de nume succes http://www.pisici-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-Pisici-6.html

10 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Fifi
\Tania
Kitty
Katia

| davidwarner a răspuns:

Ce zici de: Bella, Daissy, Pufi, Kitty. Am avut o pisicuta pe care o chema Bijou. Sunt sigura ca ii vei gasi un nume, orienteaza-te dupa cum arata si cum se poarta.Si uite un site pe care gasesti alte nume : http://www.nume-copii.ro/nume-de-pisici.php.

| Biby a răspuns:

Draga HelloKitty23, poti sa-i pui pisicutei tale Kitty care vine de la HelloKitty si sa dai pe Google WwW.petz.ro si dupa aia sa dai la nume de pisici si gasestii multe nume pentru pisicuta ta dar te rog imi dai si mie raspuns castigator?

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Lolita winking

| Klaaa a răspuns:

Poithinking

daca e fata: Mitzi Pufi Tina Deissy Misha

si Daca e baiat: Miky Tomi Twity

Altele nu mai imi trec acum prin cap...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anfisa

| ღ♥Biiån©å ♥•ღ a răspuns:

Gatita

Kiity

flafy

lola

lokis

bobis

etc

| Animalutz10 a răspuns:

Cleo, Tinna, Missy, etc... iar masculi Misu, Puffi, etc

| alex9506 a răspuns:

Rikki sau monica sau baiceanu