| elenaangela12 a întrebat:

Buna am sa inventez o poveste imi puteti da si mie niste idei despre ce ar putea fi povestea? URGENT!

6 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa inventezi o poveste de groaza.

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Spune ca erai in vizita undeva si te-au rapit niste extraterestrii si te-au dus pe laneta lor.Descrie ce vezi acolo. Funda?

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Spune ca vizitai un loc si te-au rapit extraterestrii si te-au dus pe planeta lor.Descrie ce vezi acolo. Funda?

| Alin4uuu a răspuns:

Povestete pe tine ce faci de dimineata pana seara. funda

| Ratonhnhakéton a răspuns:

Daca trebuie sa fie lunga ai putea sa faci ceva despre o batalie istorica, iar daca trebuie sa fie scurta ai puta scrie o fabula.

| Mihai_Suciu_1998 a răspuns:

Mi-ar placea sa fie cu o fata care a ramas orfana si a ramas cu doica ei. Doica moare si ramane singura si isi continua drumul prin viata.