| cevazacelamineintorace a întrebat:

cate puncte trebuie sa am ca sa iau un premiu la cangurul lingvist sectiunea engleza- germana(eu am fost la englezahappy ). Nu ma ridic chiar la premiul 1, vreau sa stiu in principal pentru premiul 3happy. Ar fi frumos sa- mi spuneti si de premiul 1 si 2. Dar e optional.Deci funda cine imi spune in primul rand de premiul trei.repet vreau sa stiu cate puncte trebuie ca de premii stiu.

1 răspuns:
| Xpert a răspuns:

Ca sa obtii un premiu trebuie sa obtii punctaj maxim sau mai mare sa sa te clasezi printre primele locuri!
bafta!