| crystynutza a întrebat:

Buna am si eu o intrebare concursul de pe premii joo este adevarat ati da premiul? ati castigat vreodata eu am 4500 voturi oare o sa-mi dea premiul? sau m-am chinuit >degeaba:-:-J

7 răspunsuri:
| GaleaMarius a răspuns:

Uite care e planul lor...aduna multi membri pe site, cu un joc... dupacea il stransforma complet in alt site care va avea multi membri deci va fi printre primele pagini,+reclame, premile se dau la unele la altele nu
eu am avut 10. 000 voturi su nu am luat nimic
deci e prostie

| GaleaMarius a răspuns:

Da... dar in reclama scrie de ex: 1 PSP, 1 laptop, 1 camera Sony
deci
primi 3 castiga. dar de obicei sunt mult mai mult decat 3 iar restul nu vor primi nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu am castigat un parfum original 1 million de la paco rabbanne acum 5 luni, sunt de mult pe piata cum sar spune...am fost uluit cand mau sunat, in ultimele luni am inteles ca nu au publicat castigatorii deoarece au fost foarte multe fraude.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te chinui de geaba nu primesty numai te mint ca sa te voteze altii si tu sa consumati curent si sa platiti mai mult! Si cand ajungi la toate punctele adunate ti se reseteaza ca si mie; ii o prostie jocul asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, jocul si premiile sunt doar virtuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu este adevarat unii spun ca este adevarat si au castigat tot pe acest concurs cu premii i-a venit acasa si dupa o zi au venit la el acasa si iau cerut 1002 milioane deci a trebuit sa plateasca

| crystynutza explică:

Eu am auzit la cineva ca a castigat. oare e adevaratoh go on