| maly777maly a întrebat:

am si eu o intrebare,de ce mereu cand intru pe pagina de facebook ramane contul meu iar cand dau click pe el se pune si parola automat,cum fac sa nu mai fie asa, va rog am nevoie de ajutor! dau funda happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sandraBebe19 a răspuns:

Cand te loghezi trebuie sa debifezi casuta cu,, conectează-mă automat,,

| Anonymus261 a răspuns:

Poate e bifata casuta "pasteraza-am autentificat"
daca e asa, deconecteaza-te si defifeaza acea casuta, api scrie id-ul si parola dar sa fie gresita apoi debifeaza casuta si de pe pagina care o sa apara... Daca nu e asa, intra in control panel si dezinstaleaza browser-ul si apoi instaleaza-l iar. sper ca am fost de folos

| rozalin17 a răspuns:

Debifeaza conecteaza-ma automat.