| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care joaca jocul Lady Popular. Cum pot da bani sau diamante unei prietene? Daca merge asa ceva happy Dau fundit

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Nu merge niciuna din acele variante, pentru ca jocul interzice strict aceste lucruri.

Insa la nevoie daca ramai fara bani, poti sa iti preschimbi diamantele [se dau din joc 8 diamante premium] in dolari. Si asa reusesti sa faci rost de bani la nevoie. + iubitul, care daca esti la level 1 este un pierde vara care iti da zilnic 50$.

3 răspunsuri:
| Georgix a răspuns:

Buna! :*

Din pacate nu merge sa faci asta.

| Barbie331 a răspuns:

Nu stiu cam singura posibilitate este sa iti dea aceea prietena contul ei sa ii faci bani. Imi dai mie fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cred ca poti sa ii trimiti prin mesaj