| ada_3462 a întrebat:

am si eu o intrebare si va rog sa raspundeti sincer, o matusa a dat datele personale din buletin cuiva necunoscut, vreau sa stiu daca aceea persoana poate face ceva cu acele date, va rog seriozitate. fundita si voturi dar si multumiri.

Răspuns Câştigător
| vlad_4846 a răspuns:

Se poate face dar nu ceva grav...nu prea se merita sa falsifici carti de identitate in Romanica nostra.credite la banci nu poti face ca iti mai trebuie si alte documente.si daca doar a dat CNP-ul si o serie acolo fara o fotocopie legalizata nu e problema!