| KamiixSweet18 a întrebat:

Buna ! am si eu o intrebare : spuneti-mi si mei jocuri dar si de fete si de baieti dar nu de baieti a am mai pus o intrebare si mi-au raspuns numai cu jocuri de baieti big grin m-am enervat deci vreau jocuri si de fete PS : nu ca stardoll ! cu dress up funda + VOT PA

4 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

Uite sunt si eu fata sihttp://winxgames.info/ ia jocurile astea asta

| KamiixSweet18 explică (pentru nimicaici):

Mersi de raspuns mi-ai fost de ajutor dar, voiam si niste jocuri fara dress-up adica sunt dra, voiam si din astea mai lungi dar este bine si asa mersi de ajutor pentru versta mea la 10 ani sunt bune si astea

| John90 a răspuns:

Surority Life parca pe fb stiu ca se juca cineva big grin

| KamiixSweet18 explică (pentru John90):

Halooo ma joc toate jocurile de pe facebook chiar si hidden ...si nu mai stiu cu il joc toate si surority life nu imi place de loc big grin