| lilboutique a întrebat:

am si eu o intrebare, stiti sali de fittness in Sectorul 6, cartierul Militari? as vrea sa stiu daca cineva a fost:d. multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu sunt din militari.
pai ai putea sa te duci la Turbomecanica(aici am fost destul de multumit, dar au greutati cam mici iar abonamntul este de 105 ron pentru elevi\studenti, 150 ron fara reducere) sala se afla deasupra alimentarei din piata veteranilor

-mai este sala de la sir (la care merg si eu dar sunt cam nemultumit, mai mereu nu este aer, gantere prost stranse lispa spatiului de lucru cu toate ca sala este maricica dar in urma reamenajarii ai loc sa mergi dar nu sa lucrezi )

-sala de la metrorex la gura de metrou veteranilor, sala de fierari ai cam toate aparatele sa te faci mare, asta daca nu ai pretentii la conditii(sunt jalnice), pretul unei sedinte este de 3 lei parca.

-mai este o sala langa scoala 157, intr-un bloc nou construit la ultimul etaj, pretul este destul de mare iar sala este foarte mica.

-iar ultima sala pe care o stiu este cea vis-a-vis de liceul Tudor Vladimirescu in complexul acela, la ultimul etaj.(nu am fost acolo, stiu doar ca exista) sper sa te ajute informatiile astea