| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare rugaminte. Cine are cont de instagram care nu-i mai trebuie? Sau cine are placerea de am imi face? eu nu am android. si din pr mei unu nu are memorie altu nu are aia. si tot asa.sad Multumesc. dau funda... si nu stiu orice altceva...
Aaa da si daca vreti sa fiti rautaciosi. Lasatio balta!

Răspuns Câştigător
| IcaMusic a răspuns:

Adaugă-mă pe MESS ( nampleacao ) [SAU] SKYPE ( gabioffice.yt ), îţi fac eu., fundă? big grin

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

NU trebuie sa ai android, merge si pe ios si google phone.
Prietenu tau care nu are memorie e naspa pentru ca nu trebuie sa tina aplicatia pe tel, o descarca, iti faci contul si apoi o poate sterge pentru ca poti sa iti intri in contul de instagram si de pe un calculator normal. Numai pentru a face contul ai nevoie de smartphone.