| 11vladutz90 a întrebat:

Am si eu o problema... am de facut o compunere cu tema "Locul ideal pentru iubirea ideala" studiind poezia lui L.Blaga "Izvorul noptii". dati-mi si mie idei va rog, cum as putea compune? multumesc.

Răspuns Câştigător
| oOoLadyMoOo a răspuns:

Poi... gandeste-te unde ti-ar placea tie sa te intalnesti cu persoana iubita, incearca sa descri sentimentul. Pune totul pe hartie, incearca sa faci legatura, si gata compunerea happy
Ideea e sa faci totul din inima ca doar de aia e o poezie de dragoste nu? laughing

Sper ca te-am ajutat big grinbig grinbig grin

7 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Da, si? Si eu am o problema, de unde scot banii de intretinere dar nu te intreb pe tine, nu? Temele sunt ceva privat, personal, adica AL TAU si deci, tu singur ti le vei rezolva

| тøхх a răspuns:

E compunerea ta, tu trebuie sa stii ce trebuie sa faci.batting eyelashes pe TPU nu se pun intrebari de genul cum se rezolva... Bla bla.winkingIti faci singur temele, nu noi ti le facem. :d

| vivi_6895 a răspuns:

Ar trebui sa te pricepi la asta happy Ca majoritatea de varsta voastra numai la dragoste si sex va sta capul happy Asa ca foloseste-lwinking Care ar fi locul ideal pentru tine? Pentru fiecare e diferit, asa ca... spor la treaba happy

| 11vladutz90 explică:

Fratilor... cei cre comentati... dc ati mai intrat pe intrebarea mea? am zis idei nu sa-mi scrieti o compunere si astia tupeisti gen : Minnie, harold, toxx dc ati mai intrat? pa-pa va invit sa dati LOG OUT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pey dc mha ce st noi sa-ti facem tie temele? Normal ar trebuie sa stii sa le faci tu la varsta ta mai mare rusinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost nu sti sa faci o compunere?laughing